Bloomberg TV'de Dijital Strateji programına katıldık.

Çokyaşar ailesi olarak dijitalleşen dünyaya ayak uyduruyor, gelişen teknolojilere yatırım yapıyor ve bu sayede pek çok başarıya imza atıyoruz. 11 Mayıs Çarşamba günü Bloomberg HT'de Pelin Yantur'un sunduğu Dijital Strateji programında, Çokyaşar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tamay dijital yol haritamızı anlattı. Detaysoft Genel Müdürü Alkın Aksoy'un da katılımıyla gerçekleşen programı buradan izleyebilirsiniz.

 

Uluslararası Asansör Fuarı’ndayız.

10-13 Mart tarihlerinde, alanında dünyanın üç büyüğünden birisi olan Uluslararası Asansör Fuarı’nda, Hall 8, E-14’teyiz! Asansör sektörünün gelişen teknolojisini dünyanın birçok yerinden gelecek katılımcı firmalarla birlikte yakından takip etmek için kayıt olmayı unutmayın. @asansor.istanbul https://www.asansoristanbul.com/online-davetiye.html

Doğu Akdeniz Bölgesi Kariyer Fuarı'ndayız.

Bugün Doğu Akdeniz Bölgesi Kariyer Fuarı'nda genç yeteneklerle bir araya gelmekten mutluluk duyduk. Çokyaşar Holding Mülakat Simulasyonu'nda ağırladığımız genç ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Çalışmaktan Başka Çarem Yoktu - Ahmet Çokyaşar

1938 Doğumlu Ahmet Çokyaşar’ın 72 Yılda Kurduğu Holding Çokyaşar Holding çelik tel, halat ve sanayi ürünleri sektöründe Türkiye’nin gururu oldu. Temelleri 1970’li yılların başında Ahmet Çokyaşar tarafından atılan holding, bugün Amerika’dan Ortadoğu’ya kadar onlarca ülkeye ihracat yapıyor. Ahmet Çokyaşar’ın adeta yokluktan var ettiği Çokyaşar Holding bugün 1.7 milyar lira ciroya koşuyor. Başarısının sırrını anlatan Ahmet Çokyaşar, “72 sene aralıksız çalıştım. Bugün Silivri, Düzce, Adana ve Arnavutluk'ta bulunan üretim tesislerimizle Türkiye’nin ihracatına ve istihdamına katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Çokyaşar Holding, TİMREPORT Ocak sayısında!

ÇOKYAŞAR TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK 500 SANAYİ KURULUŞU ARASINDA Yüksek üretim kapasitesine ve esnek üretim kabiliyetine sahip bir firma olarak Çokyaşar Holding, Tel ve Galvanizleme Sanayii bugün üretiminin %70'ten fazlasını 80 ülkeye ihraç edan global bir firma. Biz dokunduğumuz her sektörde başarılı işlere imza atarak, Avrupa'nın en büyük üç tel üreticisinden biri olma hedefimize emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. İstanbul, Adana, Düzce ve Elbasan/Arnavutluk'ta gerçekleştirdiğimiz üretimimizle geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

ÇOKYAŞAR Dünya Gazetesi'nde!

Çokyaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Derviş Çokyaşar, Dünya gazetesi köşe yazarı Sami Altınkaya'nın sorularını yanıtladı. Endüstrinin bugününü ve geleceğini değerlendiren Derviş Çokyaşar, bugün 80 ülkeye ihracat gerçekleştiren holdingin 32 yıllık süreçteki gelişmelerini paylaştı. Çokyaşar Holding 2022 yılında 1000 kişilik norm kadroya ulaşıp, yeni pazar ve alternatif yatırımlarla ihracat hacmini daha da genişleterek 300 milyon dolar ciro ve 235 bin ton seviyesine taşımayı hedefliyor.

ÇOKYAŞAR HOLDİNG Doğanın Yanında!

Yerli ve uluslararası alanda önemli bir yere sahip olan Çokyaşar Holding olarak doğanın her zaman yanındayız. Kurumsal Karbon Ayak İzi Raporu'nda Çokyaşar Holding ve aynı sektördeki diğer firmalar incelenmiştir. Bu inceleme sonunda, Çokyaşar Holding üç maddede diğer markaların önüne geçmiştir: karbon yönetimi konusunda enerji verimliliği, yenilenebilir enerji kullanımı ve hurda çeliklerin %100 geri dönüştürülmesi. Doğa bizim geleceğimiz, onu korumak bizim görevimiz!

JCR'dan Tam Not Aldık!

Hem yerli hem de uluslararası pazardaki önemli aktörlerden biri olan bir şirket olarak en iyiler arasında değerlendirilmekten gurur duyuyoruz. JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş.’nin "Kredi Derecelendirme Raporu’na" göre, Özyaşar Tel ve Galvanizleme A.Ş.uzun vadeli ulusal ölçekte yatırım kategorisinde A (Trk) derecesine sahip oldu. Ülkemize değer katmak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

İSO SANAYİ Dergisindeyiz!

Ülkemizde sanayinin kalkınmasında büyük rol oynayan İSO'nun Sanayi dergisinin Aralık sayısında Çokyaşar Holding olarak yer alıyoruz.Yenilikçi yaklaşımımız ve üretme tutkumuzla 80 ülkedeki pek çok farklı endüstriye katkı, ülkemize de katma değer sağlıyoruz.

İhracatın Metalik Yıldızları

Çokyaşar Holding’e bir ödül daha! Yönetim Kurulu Başkanı’mız Ömer Çokyaşar’ın da katılımıyla 2020 İDDMİB - İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni’ndeydik. Çokyaşar Holding firmalarından, Özyaşar Tel ve Galvanizleme Sanayi A.Ş olarak, ’Kaynak Malzemeleri’’ kategorisinde 3.’lük ödülümüzü aldık!

Birincilik Ödülü Aldık!

Çelik İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen ve en çok ihracat yapan firmaların ödüllendirildiği “Çelik İhracatının Liderleri” Töreni’nde “2019-2020 Tel İhracatı Kategorisi” birincisi olmamızda emeği geçen satış ekibimize, tüm çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

 info@cokyasarholding.com.tr

Mae Reklam