Çokyaşar Holding olarak, Şirketimizin temellerinin atıldığı 1973'ten bu yana her zaman güvenilir ve kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çalıştık. Paydaşlarımızın bize olan güveni, her gün daha iyisini başarmamız ve yarattığımız değeri büyütmemiz için temel itici gücümüz oldu.

Kurum kültürümüzün temelinde yer alan değerlerimiz de yarım asrı aşkın bir süreçte edindiğimiz tecrübeler neticesinde şekillendi. Başka bir deyişle, biz değerlerimizi oluşturup buna göre davranmayı değil; bizi besleyen, ortak hedefler doğrultusunda kenetleyen, bugünlere taşıyan ve gelecekte de bir arada tutacak özelliklerimizi değerlerimiz olarak sahiplenmeyi benimsedik.

Kurumsal değerlerimiz, Şirketimizin pusulası niteliğindeki misyon ve vizyon beyanlarımızda ifade ettiğimiz unsurları taşımakla beraber aynı zamanda kültürümüzü, iş yapış biçimimizi ve gelecek hedeflerimizi de tanımlıyor.

toplumaveinsanasaygi.png

Topluma ve İnsana Saygı

Çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve her şekilde toplumda katkı sağladığımız tüm insanlar için ‘insanın en değerli varlık olduğunu anlayışını benimseyerek insanlığa ve topluma katkı sağlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz!

 

dogayadeger.png

Doğaya Değer

Doğanın her şeyi bir şekilde dönüştürdüğüne inanarak üstümüze düşen tüm görevleri yerine getirerek şirketimizin tüm prensip ve işleyişinde bu dönüşümü var gücümüzle destekliyoruz.

 

kalite.png

Kalite

Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en doğru biçimde algılayarak üstün nitelikte hizmet vermek önceliğimiz arasındadır. Kalite anlayışımız, müşteri ihtiyaçları için daha iyisini düşünme ve bu amaçla çözümler üretmektir.

 

esneklik.png

Esneklik

Duruma göre gösterdiğimiz çabayla değişebilme veya değişime uyum sağlayabilme yeteneğine sahip olarak kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz.

 

yaratici_dusunce.png

Yaratıcı Düşünce

Tüm alanlarımızda hayal edebilme, bir şeyi herkesten farklı yollarla yapabilme ve yeni fikirler geliştirerek rekabet üstünlüğü verdiğimiz hizmetlere farklılık katıyoruz.

 

isbirligi.png

İş Birliği

Ortak noktada ve değerlerde buluştuğumuz tüm iş ortaklarımızla karşılıklı güven ve en iyi kalitede hizmet ortaya çıkarıyoruz.

 

stratejikplanlama.png

Stratejik Planlama

Strateji yol haritalarımızda ve inovasyon süreçlerimizde yapılan çalışmaların geleceğe yön vermesini sağlamaya çalışıyoruz.

 

surekliiyilestirme.png

Sürekli İyileştirme

Yüksek teknolojinin peşinden giderek ulusal ve uluslararası standartlarda hizmet verirken en iyisi için iş planlarımızı güncel tutuyoruz. Her yeni bilginin gelişime, davranış ve tutumumuza katkı sağlayacağını benimseyerek tüm iş kollarımıza entegre ediyoruz.

 

analiz.png

Analiz

Sektörün ve pazarın verileri ışığında yapılan analizlere göre doğru stratejiler belirlemek ve bu yolda istikrarlı bir şekilde yol göstermeye çalışıyoruz.